+370 635 11112

MENIU

Apie mus - HIKMICRO termovizoriai

HikmicroTech.lt – oficialus, visame pasaulyje gerai žinomo gamintojo HIKMICRO atstovas ir distributorius Lietuvoje. Mūsų asortimente rasite platų įvairaus tipo termovizorių pasirinkimą.

Termovizoriai, naktinio matymo taikikliai, priedėliai, monokuliarai ir kt. įranga yra itin patikima, originali, jai taikoma prailginta (iki 10 metų!) garantija.

Susisiekite su mumis:

______________________________

Rekvizitai:
UAB VS sistemos
Į.k.: 301571649
PVM k.: LT100003845414
Adresas: Chemijos g. 4D, LT-51344, Kaunas

Termovizorių gamintojas HIKMICRO

HIKMICRO vizija: Perkelti termo produktus iš nišinių į masines rinkas.

HIKMICRO misija: Išplėsti žmogaus suvokimo ribas.

Kinijoje, 2008 metais (HIKMICRO ES atstovybė bei didžiausias sandėlis – Amsterdame) įkurtas HIKMICRO gamintojas (© Hangzhou Microimage Software Co.) pagrindine savo veiklos sritimi laiko šiluminio vaizdo technologiją, o papildomomis sritimis – regimosios šviesos vaizdavimo ir ultragarso technologijas, kurios teikia produktus ir sprendimus visam pasauliui. HIKMICRO produktai plačiai naudojami lauko, pramonės, apsaugos ir saugos pramonėje, buitinės elektronikos ir kt. sektoriuose, aptarnaujant pirkėjus daugiau nei 100 šalių ir regionų.

Šiuo metu įmonė HIKMICRO investuoja daugiau nei 15 % metinių pajamų į mokslinius tyrimus ir plėtrą ir turi visą vidinę projektavimo, gamybos ir rinkodaros sistemą.

Patikimas kokybės valdymas yra vienas iš pagrindinių verslo plėtros ramsčių ir HIKMICRO sėkmės pagrindas. Įmonėje yra visiškai įgyvendintas produkto gyvavimo ciklo kokybės valdymas, kuris atitinka pagrindinius pasaulinius standartus ir yra gavęs daugybę autoritetingų sertifikatų. Viso gyvavimo ciklo kokybės valdymo procesas apima medžiagų kokybę, naujovių diegimo dizaino kokybę ir gamybos kokybę. Turėdama 12 000㎡ gamybos gamyklą, HIKMICRO kasmet gali pagaminti iki 1 700 000 gaminių.

Oficiali HIKMICRO gamintojo svetainė: Hikmicrotech.com

Atraskite HikmicroTech.lt socialiniuose tinkluose: