+370 635 11112

MENIU

Kur pirkti HIKMICRO termovizorių?

HIKMICRO Termovizorius ir jų priedus galite įsigyti el. parduotuvėje www.VSsistemos.lt arba atvykę gyvai į vieną iš filialų Kaune arba Vilniuje:

HIKMICRO Termovizoriai geriausiomis kainomis:

  • Kaunas, Chemijos g. 4D 
  • Vilnius, Savanorių pr. 137 
 

Čia įsikūręs oficialus HIKMICRO atstovas ir platintojas Lietuvoje HikmicroTech.lt / UAB VS Sistemos.

Susisiekti su mumis galite parašydami ir el. laišką: info@hikmicrotech.lt

Taip pat galite užpildyti užklausos formą arba gyvai pakalbinus konsultantą darbo valandomis pokalbių kambaryje, kurį rasite dešiniajame apatiniame HikmicroTech.lt puslapio kampe  (arba naudojant šią nuorodą).

Klientams patarsime ir padėsime HIKMICRO termovizorių pasirinkimo ir naudojimo klausimais, išsirinkus – parduosime arba užsakysime iš gamintojo patikusį įrenginį.

Taip pat vietoje pamokinsime naudotis įranga, paaiškinsime apie techninius parametrus, atspausdinsime HIKMICRO instrukcijas ir suteiksime kitą reikalingą informaciją.

Skyriuose veikia ir garantinis aptarnavimas – įvykus nesudėtingam gedimui, HIKMICRO atstovai padės išsiaiškinti priežastis ir galimybei esant iškart pataisys įrenginį. Įvykus sunkesniam gedimui – įrangą jos garantiniu laikotarpiu keičiame nauja, arba siunčiame gamintojui suremontuoti.

HIKMICRO įrenginių termo sensoriams taikoma 10 metų garantija, o bendrai įrenginiams – 2 metų garantija. Daugiau apie HIKMICRO garantiją skaitykite čia.