+370 635 11112

MENIU

HIKMICRO įrangos prišaudymas

Tai procesas, kai kalibracijos metu ekranas („Clip-On” priedėlio naudojimo atveju) arba taikiklis – kryželis (taikiklio naudojimo atveju) yra suvedamas su kontrolinio šūvio vieta, naudojant ekrano pozicijos X/Y korekciją. Prišaudymui reikia atlikti mažiausiai 2 šūvius. Prišaudymas galimas skirtingiems atstumams, tačiau standartiškai daromas 100m. atstumu.

Kiekvieną skaitmeninę ar termovizorinę optiką privaloma prišaudyti – nuo to priklauso šūvio tikslumas, etiška ir nekomplikuota medžioklė. Kiekvienas HIKMICRO įrenginys gamybos procesuose yra kalibruojamas, tačiau sumontavus jį ant ginklo, yra privaloma šią optiką papildomai prišaudyti ir sureguliuoti taiklumą.

Atminkite, prišaudant HIKMICRO įrangą, jeigu tai priedėlis – įsitikinkite, kad dieninė optika yra taip pat sukalibruota tiksliems šūviams. Taip pat skaitmeninę įrangą privaloma montuoti tvarkingai, su tinkamais laikikliais. Jeigu tai priedėlis – montavimo žiedo skersmuo privalo atitikti dieninės optikos išorinį skersmenį. 

Kiekvieną kartą montuojant jau prišaudytą įrenginį, jį reikia uždėti ten pat (taip pat) kaip ir prišaudymo metu. Tik tokiu atveju jo daugiau nereiks prišaudyti ir jis toliau veiks tiksliai *

 

* HIKMICRO įrenginių prišaudymą rekomenduojama atlikti kas sezoną, įtariant, kad optika „nusimušė” dėl vienos ar kitos priežasties. 

HIKMICRO prišaudymo instrukcijos

Šiame puslapyje pateikiama HIKMICRO įrenginių prišaudymo instrukcijos pagal įrenginio serijos pavadinimą. Instrukcijos pateikiamos video formatu ir/ar PDF dokumento tipu.
  • HIKMICRO priedėlio prišaudymas
  • HIKMICRO taikiklio prišaudymas
  • HIKMICRO naktinio matymo optikos prišaudymas
  • HIKMICRO termovizoriaus prišaudymas