+370 635 11112

MENIU

Produkto apžvalga: universalus ir patikimas Termovizorius - priedėlis THUNDER PRO

Termovizorius – Priedėlis HIKMICRO THUNDER PRO Clip-On yra termo priedėlis / monokuliaras / taikiklis – universalus „trys viename” prietaisas, skirtas įvairiems naudojimo būdams. Yra keturi THUNDER PRO serijos modeliai, kurie pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, lyginant su analogiškais konkurentų įrenginiais. Visi THUNDER PRO, pirmos kartos termovizoriaus serijos modeliai yra šie:

HIKMICRO THUNDER universalus termovizorius, tinkamas įvairiems atvejams - apsaugai, stebėjimui, medžioklei, pramonei, ūkiui ar sportui

HIKMICRO THUNDER PRO termovizoriaus apžvalga

HikmicroTech.lt komanda pristato THUNDER PRO – termovizorių, į kurio korpusą korpusą galima įsukti okuliarą, kad prietaisu būtų galima stebėti „iš rankos” ir naudoti jį kaip termovizorių – monokuliarą, taip pat jis gali tapti priekyje montuojamu optiniu taikikliu, pritvirtinant prie dieninio optinio taikiklio kartu su adapteriu, įsuktu į THUNDER PRO (kurį įrenginys automatiškai atpažįsta), ir yra atitinkamai pakeičiamas meniu bei pridedamos naujos funkcijos. Ir taip pat, šį termovizorių galima naudoti vietoje dieninio optinio taikiklio montuojant įrenginį su greito nuėmimo laikikliu – bėgeliu.

Yra kelios THUNDER PRO termovizoriaus modelio versijos su skirtingomis charakteristikomis pagal poreikį. Įsigiję šį termovizorių gausite viską: monokuliarą, optinį taikiklį ir taikiklio priedėlį. Jeigu įrenginį (kuris turi taikiklio funkciją) naudojate tik stebėjimui, ilgai spaudžiant priartinimo mygtuką, kryžminis taikiklis išjungiamas, o trumpiau spaudžiant vaizdas skaitmeniškai padidinamas nuo 1 iki 8 kartų. Jei naudojate prietaisą kaip taikiklį, tas pats ilgas paspaudimas grąžina kryžminį taikiklį ir svarbias meniu parinktis, skirtas jo padėčiai reguliuoti, kad būtų galima susikalibruoti termovizorių.

Pats prietaisas – patogus, ergonomiškas, pagamintas atsižvelgus į šiuo metu esančias tendencijas, technologijas, galutinio vartotojo atsiliepimus: kietas polimerinis korpusas ir minkšta guminė valdymo skydelio ir papildomų mygtukų apdaila. Prietaisas yra lengvas ir pagamintas su atidumu, fokusavimo žiedas reguliuojamas itin sklandžiai.

Termovizorius parduodamas prabangioje dėžutėje, joje yra kokybiškas prietaiso dėklas – visa pakuotė yra labai gražiai sukomplektuota. Komplektacijoje yra dirželis, naudotojo instrukcija, vienkartinės baterijos. Greitam pakeitimui iš monokuliaro į optinį taikiklį reikia sumontuoti spec. laikiklį (prisukamą, „HM-THUNDER-R”) ir uždėti ant „Picatinny” bėgelio.

Norint termovizorių naudoti kaip ginklo priedėlį reikia įsigyti spec. tvirtinimo žiedą (jo skersmuo turi atitikti išorinį dieninės optikos skersmenį) – montuojant reikia išsukti termovizoriaus okuliarą ir vietoje jo prisukti tvirtinimo žiedą, kurio kita, greito fiksavimo pusė tvirtinasi prie Jūsų naudojamos dieninės optikos. Ši funkcija yra labai gerai apgalvota ir itin patogi naudojant termovizorių įvairioms veikloms.

HIKMICRO THUNDER kalibravimas

Jei planuojate naudoti THUNDER kaip pagrindinį taikiklį, turėsite jį kalibruoti įprastiniu būdu – pasirinkę submeniu punktą, kuriame siūlomas standartinis x/y koordinačių reguliavimas, kad teisingai išpozicionuotumėte tinklelį. Tinklelis yra ne visose įrenginio versijose, todėl prieš pirkdami THUNDER pasitarkite su konsutantu.

Norint sukalibruoti THUNDER priedėlį, teks užtrukti ilgiau. Pirmiausiai, įprastu būdu susikalibruokite dieninį optinį taikiklį, tada, uždėję THUNDER priedėlį, atlikite bandomąjį šūvį ir naudodamiesi vaizdo kalibravimo parinktimi nustatykite kryžminį taikiklį tiesiai ant taško taikinyje.  Atlikite dar vieną bandomąjį šūvį. Jeigu pataikėte į tą pačią vietą, vadinasi įrenginys paruoštas naudojimui.

HIKMICRO THUNDER valdymas patogus ir intuityvus. Nesunkiai prisiminsite, ką kuris mygtukas reiškia.

Neįtikėtinai aukšta HIKMICRO THUNDER vaizdo kokybė

Kai kalbama apie vaizdo kokybę, THUNDER ne tik, kad neatsilieka nuo konkurentų 384×288 raiškos šiluminių jutiklių kategorijoje, bet ir lenkia daugumą jų – vaizdas yra ryškus ir aiškus, perėjimai yra sklandūs, o <35 mk NETD reiškia, kad vaizdas toks ir išlieka esant nepalankioms oro sąlygoms.

Naudojant THUNDER termovizorių kaip taikiklį (vietoje įprasto dieninio taikiklio) nėra jokio vaizdo nuokrypio. Kiekvienas atvejis, kai THUNDER montuojamas ant ginklo yra skirtingas, todėl jeigu norite įsitikinti, kad priedėlis jūsų ginklui tiks, siūlome 
susisiekti su mumis ir pasitarti.

Su objektyvu, turinčiu didžiausią židinio nuotolį, stebimą objektą galima aptikti nei ir už 2,5 kilometro! Integruotas OLED ekranėlis visiškai nevargina akies, todėl naudotis įrenginiu galima ilgą laiką be pertraukų.

Programinės įrangos požiūriu HIKMICRO neatsilieka nuo konkurentų, visi rinkoje esantys įrenginiai turi panašias funkcijas, kurios kas kuris laikas yra atnaujinamos, todėl, įsigijus THUNDER, stebėkite programinės įrangos ir programų atnaujinimus, naudodami 
HIKMICRO Sight aplikaciją.

HIKMICRO priedėlio THUNDER PRO funkcijos ir k.t. ypatybės

Termovizorius – Priedėlis THUNDER PRO Clip-On komplektuojamas kartu su dviem CR123A tipo maitinimo elementais, kurie yra vienkartiniai ir jų veikimo laikas yra itin trumpas – pakaks tik pasibandyti įrenginį. Mes siūlome iškart įsigyti du komplektus pakraunamų baterijų kartu su įkroviklių, tokiu būdu nepatiriant nepatogumų įtemptose situacijose stebint termovizoriumi. Įdėjus elementus būtina pasirinkti tinkamą įtampą (iškart atsiras informacinis pranešimas ekranėlyje). Nustačius netinkamą įtampos vertę termovizorius veiks netinkamai. 

-

Pilnai pakrautų, naujai sumontuotų baterijų, stebėjimo režimu veikimo laikas yra 3-4 valandos. Baterijų skyrius užsidaro nelengvai, tačiau ypač saugiai – korpusas atitinka IP67 sandarumo klasės standartus ir atsparus itin didelei smūginei atatrankai šūvio metu (iki 750 g/1 ms).

-

Kiekvienas THUNDER PRO naudotojas galės pasirinkti iš 4 vaizdo spalvų režimų – juoda-balta, šalta-karšta, raudona-juoda, „fusion”. Perkant galima rinktis įrenginį pagal kainą, kuri straipsnio rašymo metu svyruoja nuo 1200 iki 3000 eur su PVM (priklausomai nuo modelio, papildomai – priedai), taip pat pasirinkti įrenginį su tinkleliu (skirta termovizoriaus naudojimui kaip pagrindine optika) arba be tinklelio (pastarasis pasirinkimas kainai įtakos neturi)

Vaizdo fokusavimas yra rankinis – priekinėje termovizoriaus dalyje. Taip pat įdiegtas automatinis arba rankinis šiluminis kalibravimas (automatinio šiluminio kalibravimosi metu, vaizdas ekrane pusei sekundės sušąla). Šiluminis kalibravimas skirtas pilnam šiluminio jutiklio pajėgumų išnaudojimui, maksimaliai jautriam temperatūrų skirtumų pamatymui.

Skaitmeninis priartinimas bei PIP (vaizdo vaizde) funkcijos padės dar paprasčiau pastebėti tolumoje esantį objektą.

Apibendrinant, HIKMICRO THUNDER PRO priedėlis – taikiklis – termovizorius / monokuliaras yra „darbinis” žvėris, kuris tiksliai pasitarnaus įtemptose situacijose. Gamintojas pasistengė, kad būtų atrastas „aukso viduriukas” tarp kokybės ir kainos, todėl renkantis šį termovizorių gailėtis tikrai neteks. Įrenginio mechaninėms dalims suteikiama iki 3 m. garantija (2 metai standartiškai, 3 metai užregistravus įrenginį), o jutikliui suteikiama net 10 metų garantija.

Su montavimo žiedo pagalba, Sumontavus termovizorių kaip priedėlį, dieninė optika "stebi" termovioriaus vaizdą ekranėlyje, o termovizorius jautriai fiksuoja minimalius objekto ir aplinkos temperatūros skirtumus

Kviečiame pasiskaityti daugiau apie funkcijas ir jų paaiškinimus puslapyje: https://hikmicrotech.lt/produktas/thunder-pro-2/