+370 635 11112

MENIU

Produkto apžvalga: itin pažangus Termovizorius HIKMICRO RAPTOR su papildomomis funkcijomis

Nesvarbu, stebėsite ar medžiosite dieną, ar naktį, „HIKMICRO Raptor” užtikrina puikų matomumą, kad galėtumėte aptikti ir atpažinti taikinį arba laimikį. Matt Manning išsamiai pristato HIKMICRO „Raptor RQ50L” žiūronus, kuriuose suderintas spalvotas optinis matymas dieną, termovizorius ir infraraudonųjų spindulių naktinio matymo funkcija, kartu su atstumą iki taikinio matuojantis lazerinis tolimatis.

HIKMICRO Raptor apžvalga

„HIKMICRO” šiluminio stebėjimo pramonėje jau yra pastebimas varžovas konkurentams, ir per pastaruosius porą metų šis prekės ženklas tikrai padarė didelį įspūdį. Jo sėkmė ypač priklauso nuo nuoseklaus siekio didinti techninių parametrų ribas ir kartu išlaikyti prieinamas kainas. RAPTOR RQ50L Thermal Fusion Optical IR LRF žiūronai laikosi šios krypties, ir nors jų mažmeninė kaina nėra maža, įsigiję įrenginį suprasite, kad kaina atitinka kokybę.

Šie žiūronai ypatingi ne tik tuo, kad juose galima matyti termo vaizdus keturiomis spalvomis (Raudona – Karšta, Balta-Karšta, Juoda-Karšta ir „Fusion”), bet ir naudoti kaip standartinius žiūronus – matyti dieną vaizdus spalvotai, o naktį – infraraudonaisiais spinduliais. Juos netgi galima nustatyti taip, kad jie rodytų mišrų vaizdą –  termo ir IR spinduliuotės sintezę, kuri parodys jūsų stebimo objekto šilumą ir kartu leis išsamiai matyti kraštovaizdį aplink jį. Šie stebėjimo režimai užtikrina optimalų našumą ir aštrias detales, kad tikrai atpažintumėte stebimą objektą ar išsaugotumėte saugų užnugarį.

Paprastas "HIKMICRO Raptor" valdymas užtikrina greitą ir lengvą valdymą tamsoje net ir mūvint pirštines.
Paprastas "HIKMICRO Raptor" valdymas užtikrina greitą ir lengvą naudojimą net ir tamsoje, mūvint pirštines.

„Raptor” taip pat turi įmontuotą tolimatį, kurį galima nustatyti taip, kad jis užfiksuotų momentinį atstumą arba sektų objektą – tiesiog uždėkite žymeklį ant taikinio ir paspauskite mygtuką. Tai puiki funkcija, kuri iš karto parodo atstumą iki taikinio, todėl šaulys gali užtikrintai nusitaikyti į taikinį arba tiksliai įvertinti situaciją.

Nepaisant to, kad „Raptor” žiūronus labai paprasta valdyti, jie turi daugybę naudingų funkcijų, įskaitant išmanų jutiklį, kuris perjungia žiūronus į budėjimo režimą, kai juos atitraukiate nuo akių – tai ne tik prailgina baterijos veikimo laiką, bet ir padidina slaptumą – jokios nereikalingos šviesos aplink. „HIKMICRO Raptor” taip pat gali įrašyti nuotraukas ir vaizdo įrašus į 64 GB integruotą atmintį vienu mygtuko paspaudimu, bei prisijungti prie „HIKMICRO SIGHT” programėlės per integruotą „Wi-Fi” ryšį – įrenginį galėsite susieti su savo telefonu, kad galėtumėte naudotis papildomomis funcijomis ir išsaugoti bei bendrinti įrašytą medžiagą. Be to, prie jų pridedamas labai tvirtas kelioninis dėklas, du įkraunamų akumuliatorių rinkiniai (kiekvienas jų nepertraukiamai veikia iki aštuonių valandų), greitasis įkroviklis, kaklo ir šoniniai dirželiai.

RAPTOR komplektacija
Tvirtas kelioninis dėklas užtikrina, kad "RAPTOR" ir jo priedai keliaujant būtų saugūs.

Kalbant apie optines specifikacijas, 50 mm F0,9 šiluminis objektyvas veikia kartu su inovatyviu 640x512px jutikliu ir užtikrina ryškų vaizdą, o žmogaus dydžio objekto aptikimo nuotolis siekia iki 2600 m. Optinė kamera veikia 2560x1440px raiška, o įmontuotas infraraudonųjų spindulių šviestuvas užtikrina iki 400 m aptikimo nuotolį. Stebėjimo įspūdį dar labiau pagerina HIKMICRO išmaniosios IR ir vaizdo stabilizavimo funkcijos. Dienos, nakties, automatinis ir rūko režimai užtikrina optimalų vaizdą bet kokiomis aplinkos sąlygomis. Abiejuose okuliaruose yra pločio ir dioptrijų reguliavimo funkcijos, užtikrinančios patogumą ir aštrų fokusavimą. Optinis didinimas yra 3,4 karto, o skaitmeninis didinimas iki 16 kartų.

Pasinaudoti įvairiomis „Raptor” funkcijomis nėra sudėtinga. Dauguma jų valdomos trumpai ir ilgai spaudžiant šešis prietaiso viršuje esančius mygtukus. Ilgai paspaudus mygtuką „M”, atveriamas išsamesnis meniu, kuriame galima pasirinkti ir koreguoti nustatymus. Šiame meniu paprasta naršyti, tačiau vartotojai šiuos nustatymus greičiausiai susireguliuos namuose, o stebėjimo metu liks prie pagrindinių valdymo elementų.

Matt išbando "HIKMICRO Raptor", kai nakties metu ieško žiurkių savo kieme.

„Raptor” yra panašių proporcijų kaip įprasti žiūronai: nuo priekinės iki galinės dalies jie yra 217 mm ilgio, o jų svoris – 1120 g. Jam suteikiama trejų metų garantija, jis turi IP67 atsparumo drėgmei ir dulkėms klasę ir, kaip teigiama, yra „apsaugotas nuo laikino panardinimo į vandenį”, todėl lietus nebus problema.

Kalbant apie tai, kokioms stebėjimo reikmėms gali būti taikomas „Raptor”, jų yra daug. Medžiotojams, šaudantiems į žvėris, tai turėtų būti neįkainojamas įrankis, be to, manau, kad jis bus labai naudingas žvėrių auginimui. Mano draugui ūkininkui, kuris apžiūrėjo Raptor, kai buvau aplankyti į jo ūkį, žiūronai padarė tokį įspūdį, kad draugas dabar rimtai svarsto galimybę jį įsigyti, kad galėtų stebėti savo gyvulius.

Matt nusitaiko į savo grobį, pastebėjęs ir nusitaikęs su "HIKMICRO Raptor".

Labai sėkmingai jį naudojau triušių medžioklei po sutemų, kai jo termovizoriaus funkcija puikiai padėjo aptikti triušius, pasislėpusius tarp aukštų žolių – jis taip pat patogus rasti nušautus triušius, kai jie nugriūva į žolę. Papildoma tolimačio funkcija pasirodė esanti tikra pagalbininkė apskaičiuojant ilgesnių šūvių trajektoriją.

"HIKMICRO Raptor" komplektuojamas su dviem 18650 baterijų rinkiniais ir įkrovikliu.

„Raptor” taip pat puikiai tinka naktiniams žiurkių stebėjimams. Juo lengva pastebėti plėšikaujančius graužikus ir net nustatyti šieno rulonuose pasislėpusias šiltas žiurkes. Termovizorius yra toks jautrus, kad Raptor galima naudoti ir pilkosioms voverėms medžių viršūnėse dieną pastebėti. Taip efektyviai galima pamatyti tiek mažus kenkėjus, bet ypač lengva pastebėti ir identifikuoti didesnius.

"HIKMICRO Raptor" vaizdas fokusuojamas ratuku, kaip ir standartiniuose žiuronuose.

Apibendrinant galima teigti, kad "HIKMICRO Raptor" yra bene geriausi rinkoje esantys termovizoriniai žiūronai. Žiūronai, kurie vaizdo stebėjimą pakelia į aukštesnį lygį ir panašu, kad tai yra dar vienas labai sėkmingas HIKMICRO produktas.