+370 635 11112

MENIU

HIKMICRO CONDOR LRF - termovizorius, telpantis į striukės kišenę!

“Išbandęs CQ35L CONDOR modelį galiu pasakyti tik tiek, kad per jį aiškiai galima atpažinti lapę ~700 m atstumu - todėl esu daugiau nei patenkintas, tiek ir tereikia” - tai vienas iš daugelio pozityvių klientų atsiliepimų.

Vos per porą metų HIKMICRO įsitvirtino kaip pasaulinė skaitmeninės dieninės, naktinės ir termovizorinės optikos lyderė. Įmonė nurodo, kad pagrindiniai jos gamybos prioritetai yra vaizdo kokybė, patogumas naudoti ir patikimumas, o naujasis termovizorius CONDOR LRF, kuriame įdiegtas labai naudingas lazerinis tolimatis, neabejotinai atitinka šią viziją.

Nedidelis, tačiau galingas termovizorius su įspūdingos kokybės vaizdu

HIKMICRO CONDOR serijoje rasite keturis skirtingus modelius su skirtingomis charakteristikomis. Apie kelis iš jų:

CH35L, kurį HIKMICRO apibūdina kaip geriausiai tinkantį atviro lauko sąlygoms, turi 35 mm F1.0 objektyvą ir 3,5-28 kartų didinimą, o aukščiausios klasės CQ50L, kuris buvo sukurtas našiai dirbti lauko ir miško sąlygomis, turi 50 mm F1.0 objektyvą ir 3-24 kartų didinimą.

HIKMICRO CONDOR termovizoriaus vaizdas

Galingas monokuliaras ergonomiškame korpuse

CONDOR sveria mažiau nei 400 g ir yra tik 180 mm ilgio – itin kompaktiškas termovizorius, kuris lengvai telpa į striukės kišenę. Daug dėmesio skirta ergonomiškam monokuliaro dizainui, kurio apatinė dalis yra išgaubta ir puikiai priglunda prie delno, kad prietaisą būtų galima valdyti viena ranka. Nors CONDOR yra lengvas, jo konstrukcija labai tvirta – magnio lydinio korpusas sukurtas taip, kad atlaikytų intensyvų naudojimą sudėtingiausiomis sąlygomis, pagrindinės laikymo vietos padengtos minkšta gumine danga. CONDOR turi magnetinį objektyvo dangtelį, apsaugotą nuo pametimo, kuris tyliai uždedamas ir nuimamas – tai labai svarbu medžioklės metu. Šiame kompaktiškame monokuliare įmontuotas galingas, didelio jautrumo (NETD <20 mK) šiluminis jutiklis, kuris fiksuoja itin smulkias detales. Rezultatas – ryškus, daugiasluoksnis vaizdas, kuriuo ne tik lengva pastebėti ir nustatyti objektą, bet ir labai aiškiai matyti aplinkinį kraštovaizdį, o tai labai svarbu norint užtikrinti, kad visi jūsų sekantys veiksmai būtų tikslūs ir saugūs. Sunku apsakyti, kiek daug detalių parodo šis termovizorius, tačiau naktį skenuojant per jį aiškiai galima įžvelgti atskirus triušių kailio pluoštus ir tolumoje lakstančias peles.

Kitos svarbios CONDOR monokuliaro funkcijos

Funkcija „Image Pro” užtikrina maksimalų skaitmeninio vaizdo optimizavimą pagal HIKMICRO sukurtus algoritmus ir užtikrina aukštos kokybės stebimų objektų ir fono atvaizdavimą. Kartu su ja veikia ir „Zoom Pro” funkcija, panaikinanti pikselizaciją ir užtikrinanti itin ryškius vaizdus su įspūdingomis detalėmis net ir esant dideliam priartinimui. Puikų CONDOR termovizoriaus vaizdą papildo lazerinis tolimatis, kuris tiksliai parodo atstumą nuo 10 iki 1000 m (+/-1m). Tolimatis termovizoriuje – tai tikras privalumas, kuris padeda išvengti dvejonių, kai reikia teisingai nustatyti šūvio trajektoriją, objekto, bokštelio ar šėryklos vietą medžioklėje.

Monoklis veikia su viena baterija. Komplekte yra trys įkraunamos, standartinio – 18650 tipo baterijos, kurių kiekviena gali veikti iki dviejų valandų su įjungta tolimačio funkcija. Energijos vartojimo efektyvumą dar labiau padidina automatinio ekrano išjungimo funkcija, kuri suaktyvinama kai termovizorius nebenaudojamas. 

Nepaisant to, kad HIKMICRO CONDOR yra aprūpintas pažangiomis technologijomis, juo labai lengva naudotis, ir nekyla jokių problemų jį valdyti visiškoje tamsoje ar mūvint pirštines.

Daugiau pagrindinių termovizoriaus privalumų:

  • Skaitmeninis priartinimas 2x, 4x, 8x ir 16x
  • Dioptrijų reguliavimas pagal kiekvieno akį
  • Susiejimas su telefonu – gyvai, vaizdo įrašų ar nuotraukų peržiūrai, įrenginio atnaujinimui
  • 4 skirtingos spalvų paletės
  • Reguliuojamas ryškumas ir kontrastas
 

Sunku patikėti, kad HIKMICRO medžioklinės optikos rinkoje yra tik porą metų. CONDOR LRF termo monokuliaras sulaukia vien puikių atsiliepimų, ir tai tik įrodo, kad HIKMICRO gaminiai tikrai atitinka medžiotojų poreikius. 

Dar daugiau informacijos rasite bei įsigyti termovizorius galite www.VSsistemos.lt el. parduotuvėje, ar fizinėse parduotuvėse Vilniuje ir Kaune.