+370 635 11112

MENIU

Kompaktiškas, bet galingas: HIKMICRO termovizorius PANTHER 2.0 su tolimačiu

Neseniai išbandžiau PANTHER 2.0 PQ50L LRF termovizorių - taikiklį ir tikrai nenusivyliau!"

Kompaktiškas, bet galingas: HIKMICRO termovizorius PANTHER 2.0 su tolimačiu

HIKMICRO užkariavo rinką, nes savo gaminių dizaine daugiausia dėmesio skyrė trims pagrindinėms sritims: vaizdo kokybeipatogumui ir patikimumui.

Tyrinėjimas yra pagrindinis HIKMICRO raktinis žodis, kurį atspindi vis didėjantis jų stebėjimo prietaisų ir optinių taikiklių asortimentas. HIKMICRO siūlo nebrangius pradinio lygio gaminius ir moderniausius įrenginius, pritaikytus visiems biudžetams. HIKMICRO nepamiršta, kad labai svarbu ir surinkimo kokybė ir klientų aptarnavimas, todėl mūsų misija yra pasiūlyti tokias pat ar geresnes charakteristikas už mažesnę kainą, palyginti su konkurentų prekių ženklais.

„Anksčiau išbandžiau PANTHER 1.0, kuris turėjo <35mk jutiklį, todėl norėjau pamatyti naują patobulintą PANTHER 2.0 su mažesniu nei 20mk jutikliu, kuris pagerina jau ir taip įspūdingą vaizdą. Su šia nauja HIKMICRO technologija buvau susidūręs jau ne kartą. Vaizdas PANTHER 2.0 yra itin ryškus, o aptikimo nuotolis siekia 2600 metrų, nes 12 mikronų NETD <20mk, 640 x 512 šiluminis jutiklis aptinka nežymius temperatūros skirtumus ir sukuria labai detalų vaizdą. Jie užtikrina aiškią ir detalią vaizdo kokybę net visiškoje tamsoje. Jo galinga termovizoriaus kamera taip pat užtikrins ryškiausius ir daugiasluoksnius vaizdus, kad būtų galima patikimai atpažinti medžiojamuosius gyvūnus ir pasiekti maksimalią medžioklės sėkmę. Tai leidžia PANTHER 2.0 aiškiai atskirti taikinį nuo fono ir išryškinti smulkiausias objektų detales.

Tai labai kompaktiškas mažas įrenginys, veikiantis nuo vienos 18650 baterijos, todėl iš pradžių nerimavau, kad jis gali greitai išeikvoti baterijas. Tačiau kiekvienas akumuliatorius užtikrina iki 5 val. nepertraukiamo naudojimo ir dėžutėje yra du, o papildomų akumuliatorių galima lengvai įsigyti beveik bet kurioje parduotuvėje, kurioje jais prekiaujama.” – tokią pirmąją nuomonę susidarė medžiotojas Simon Linovic.

Jautrus jutiklis ir ilgai tarnaujanti baterija - tai tik keli iš HIKMICRO Panther termotaikiklio privalumų

Tolimatis ir skaitmeninis balistikos reguliavimas - tikslumui

Termovizorinis taikiklis PANTHER 2.0 LRF turi labai didelį privalumą medžioklėje – įntegruotą lazerinį nuotolio ieškiklį (tolimatį). Norint užtikrinti saugų šūvį, labai svarbu laikytis atitinkamo atstumo nuo medžiojamo objekto – užfiksuoti tolimus taikinius ir išsiaiškinti tikslų atstumą, kuomet pasirodo taikinys. Tolimatis yra įrenginio viršuje ir paspaudus atitinkamą mygtuką nustatys atstumą bei parodys jį viršutiniame dešiniajame vidinio 1024 x 768 OLED ekrano kampe. Naudodami 5 skirtingas tinklelio parinktis, 3 tinklelio spalvų parinktis ir 4 spalvų paletes (sulietą, balta, juoda ir raudona – karšta), galite greitai ir lengvai pritaikyti optinio taikiklio ekraną pagal savo pageidavimus. Kalbant apie paprastumą, taikiklis tikriausiai bus vienas paprasčiausių, kokius būsite naudoję – tik su 3 valdymo mygtukais išilgai kairiojo šono.

Pirmasis mygtukas yra įjungimo mygtukas, kuriuo įjungiamas ir išjungiamas įrenginys, taip pat trumpai paspaudus jį galima perjungti į budėjimo režimą. Toliau yra tolimačio mygtukas, kuriuo įjungiamas 600 m atstumo lazerinis tolimatis – syki nuspaudus aktyvuojamas momentinio atstumo matavimas, o ilgiau palaikius – skenavimo režimas, kai rodmenys nuskaitomi nuolat. Tai naudinga funkcija, kai reikia greitai užfiksuoti kintančio atstumo taikinius.

Šiluminis taikiklis PANTHER 2.0 yra pirmasis HIKMICRO termovizorius su balistikos skaičiavimais, užtikrinančiais tikslų šaudymą bet kokiu atstumu. Tiesiog įveskite reikiamus šaudmenų, optinio taikiklio ir aplinkos duomenis, kad PANTHER 2.0 taptų itin tiksliu tolimojo nuotolio įrankiu. Vidinis balistikos algoritmas apskaičiuoja siūlomą nusitaikymo tašką pagal tikslų atstumą, išmatuotą įmontuotu lazeriniu tolimačiu, kad būtų užtikrintas tikslus šūvis tolimais atstumais.

HIKMICRO PANTHER 2.0 termovizorius su balistikos skaičiavimu ir lazeriniu tolimačiu

Lengvas termovizoriaus - taikiklio valdymas

Paskutinis mygtukas – reguliavimo ratukas. Trumpai jį paspaudus galima patekti į greitąjį meniu, kuriame galima pasirinkti kontrastą ir ryškumą bei spalvų paletes. Ilgesniu paspaudimu pateksite į pagrindinį meniu, kuriame galėsite atlikti kitus, pagrindinius nustatymus. Naudojant sukamąjį meniu ratuką ir jo spustelėjimus reikiamai parinkčiai parinkti nesunkiai nustatysite reikiamus parametrus. Sukamuoju ratuku taip pat įjungiama optinio priartinimo funkcija (2,3 optinio bazinio priartinimo ir iki 8x skaitmeninio priartinimo), todėl maksimalus priartinimas gali būti 18x, kai nenaudojamas meniu režimas. Taip pat optiniame taikiklyje yra labai naudinga PIP (vaizdas vaizde) funkcija, rodanti padidintą  taikiklio vaizdą (tinklelio) virš pagrindinio vaizdo.

„Natūralu, kad kaip vyras esu gimęs su gebėjimu šaudyti, kepti BBQ ir konstruoti daiktus be instrukcijų, todėl orientuotis meniu sistemoje buvo lengva ir intuityvu, nors prisipažinsiu, kad kartą teko pažvelgti į instrukcijas, norint išsiaiškinti, kaip įrenginyje įrašyti vaizdo įrašą (žinoma, tai buvo padaryta tik siekiant sutaupyti laiko, nes greitai būčiau tai supratęs pats!).

Norint įrašyti filmuotą medžiagą, įskaitant garsą, į optinio taikiklio vidinę atmintį, reikia kartu paspausti ir palaikyti lazerio mygtuką ir meniu mygtuką, kad būtų sustabdytas ir pradėtas įrašymas. PANTHER 2.0 taip pat turi integruotą Wi-Fi, todėl nuotraukas ir filmuotą medžiagą lengva perkelti tiesiai į telefoną ar planšetinį kompiuterį, taip pat galima tiesiogiai transliuoti filmuotą medžiagą tiesiai iš optinio taikiklio, jei to pageidaujate.

Bendra surinkimo kokybė atrodo labai gera: gera ergonomika, kompaktiškas dydis ir tvirta konstrukcija, guminis akies okuliaras ir tvirtas plastikinis objektyvo dangtelis, apsaugantis 50 mm priekinį objektyvą.

PANTHER 2.0 taip pat pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, todėl jį galima naudoti su didelį atatrankos stiprumą turinčiais šautuvais, be to, jis yra atsparus aplinkai pagal IP67 standartą. HIKMICRO PANTHER 2.0 prišaudymas buvo nesudėtingas naudojant paprastą meniu sistemą ir sustabdyto kadro funkciją, todėl per 4 šūvius galėjau tobulai sukalibruoti optinį taikiklį. Įrenginys veikė labai gerai, nors prišaudinėjau ryškią saulėtą popietę, vis dar galėjau aiškiai matyti ne tik plieninį taikinį 100 metrų atstumu, bet ir kulkos smūgius į jį!” – teigė Simon.

Didelis atsparumas atatrHIKMICRO Panther tinkamas ir didelio kalibro ginklams

Pasitikėjimas medžiojant dideliais atstumais

„Naktį paėmęs optinį taikiklį į laukus įsitikinau, kad juo paprasta ir patikima naudotis tamsoje, ir buvau labai sužavėtas tuo, kad dabar šis termovizorius suteiks man pasitikėjimo ir lengvai atpažinsiu medžiojamųjų gyvūnų rūšis dideliu atstumu.

Manau, kad PANTHER 2.0 PQ50L yra puikus pasirinkimas bet kuriam profesionaliam šauliui, kuriam reikia labai detalių vaizdų, tikslaus atstumo nustatymo ir trajektorijos kritimo kompensavimo. Aš matau pagrindinę situaciją, kurioje balistikos korekcija yra labai naudinga – naktį, didesniais atstumais šaudantiems medžiotojams į medžiojamuosius gyvūnus ši balistinio kritimo skaičiuoklė suteiks daug daugiau tikslumo.

Pagrindiniai PQ50L 2.0 privalumai:

  • 640 x 512 šiluminė raiška
  • Didelio jautrumo terminis modulis NETD <20mK
  • 50 mm objektyvas, aptikimo nuotolis iki 2600 m
  • 1024×788 raiškos 0,39 colio OLED ekranas
  • 600 m lazerinis tolimatis