+370 635 11112

MENIU

Medžioklė ir naktį ir dieną? Tik su HIKMICRO ALPEX 4K naktinio matymo taikikliu.

"ALPEX 4K" iš tiesų yra vienintelis optinis taikiklis, kurio jums prireiks medžiojant visą parą.

HIKMICRO ALPEX 4K - naktinio matymo taikiklis pakėlęs kartelę naktinio matymo prietaisų rinkoje

Į gamybą 2022 m. paleista HIKMICRO ALPEX serija nustatė naują skaitmeninės medžioklės optikos standartą. Viso pasaulio medžiotojai greitai įvertino jo puikų puikių dienos ir nakties matymo galimybių, novatoriškų funkcijų ir paprasto valdymo derinį, o 2023 m. Didžiosios Britanijos šaudymo apdovanojimuose (British Shooting Awards) šis prietaisas buvo pripažintas geriausiu naktinio matymo gaminiu.

HIKMICRO niekada nenustoja tobulėti ir nuolat kuria savo gaminius, kad išliktų technologijų priešakyje ir puikiai atitiktų reikliausių naudotojų poreikius. Šiuolaikinis medžiotojas tikisi dar geresnės vaizdo kokybės ir pažangesnių funkcijų, kad optimizuotų savo medžioklę. Naujasis ALPEX LRF 4K atitinka šiuos reikalavimus: tai išties puikus skaitmeninis dieninio ir naktinio matymo taikiklis, pasižymintis neprilygstamu našumu.

ALPEX LRF 4K iš naujo paaiškina „medžioklės 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę” apibrėžimą. Šis pažangus skaitmeninis dieninis ir naktinis taikiklis sukurtas pagal itin gerai veikiančią formulę, o jo specifikacijos dar aukštesnės ir našumas pagerintas visose srityse, įskaitant lazerinį atstumo nustatymą iki 1000 m. Šis novatoriškas įrenginys suteikia medžiotojams 4K UHD aiškumą ir pažangų tikslumą, išpildantį visus poreikius įvairiose situacijose ir nustatantį naują 2024 m. etaloną.

IŠ NAUJO SUPRASKITE VAIZDO AIŠKUMĄ

ALPEX LRF 4K įdiegtas 3840×2160 UHD jutiklis, o to rezultatas – vizualinė revoliucija su ryškiais, informatyviais, daugiasluoksniais vaizdais. Šią nepaprastą vaizdo kokybę palaiko ryškios dienos spalvos ir išskirtinis stebimų objektų išryškinimas, o 3,5-28 kartų nepertraukiamas artinimas skirtas visoms medžioklės situacijoms – tiek miškingiems plotams tiek šaudymui atviruose laukuose.

0,49 colio, didelis – 1920×1080 pikslelių, pusiau apvalus OLED ekranas atveria naują stebėjimo perspektyvą – malonią akiai ir visiškai įtraukiančią. Prie to prisideda ir platus matomumas – ties 100 m, ALPEX 4K turi 15,3 m matymo lauką (FOV). Tai sustiprina F1,2-F2,5 reguliuojama objektyvo diafragma, kurią galima naudoti norint pašalinti perteklinį išlaikymą (angliškai – exposure) ir padidinti lauko gylį, kad medžioklė dienos metu būtų kuo malonesnė ir kokybiškesnė. Toks plataus matymo lauko, 4K vaizdo kokybės ir galingo artinimo derinys atskleidžia visas taikinio detales, medžiotojui lengva pasidaryti žvėries selekciją, pastebėti tokius bruožus kaip kailis ir ragai, lyties bei amžiaus faktorius.

Išskirtinai aiškus vaizdas taikantis stipriai padidina saugios ir etiškos medžioklės galimybes bet kokiomis sąlygomis ir bet kokioje aplinkoje.

Įspūdingas HIKMICRO ALPEX 4K kainos ir kokybės santykis sužavi visus pabandžiusius šį taikiklį

IŠ NAUJO APIBRĖŽKITE TIKSLUMĄ

Tiksliai šaudyti dar niekada nebuvo taip paprasta. Pasaulyje pirmaujančios ALPEX 4K funkcijos buvo sukurtos siekiant užtikrinti nuosekliai tikslius šūvius, kad ir kur, kad ir ką bemedžiotumėte.

Yra du ALPEX 4K modeliai: A50E ir A50EL, pastarajame yra įmontuotas lazerinis tolimatis. Ši funkcija rodo tikslų atstumą iki taikinio – iki 1000 m ir +/-1 m tikslumu – vos vienu mygtuko paspaudimu. Įrenginyje integruotu balistiniu skaičiuotuvu galima koreguoti taikiklį (tinklelio poziciją), kad būtų kompensuotas kulkos kritimas, todėl šūviai tikslūs net ir labai dideliu atstumu. Abiejuose modeliuose yra keli tinklelių profiliai, kuriuos sudaro penkios tinklelių grupės su 10 tinklelių tipų ir aštuoniomis spalvomis.

Visos šios savybės įdiegtos optikoje, kurios stilius primena tradicinį teleskopinį taikiklį su 30 mm vamzdžiu ir 50 mm lęšiu, todėl taikiklis nuo pat pradžių atrodo klasikinės išvaizdos ir gerai pažįstamas. Šis patikrintas dizainas turi tvirtą aliuminio lydinio korpusą, užtikrinantį maksimalų patvarumą ir patikimumą net atšiauriausiomis sąlygomis.

Suvedus kulkos duomenis į HIKMICRO ALPEX 4K LRF taikiklį, balistinis skaičiuotuvas šūvį padarys dar tikslesniu

MEDŽIOKLĖ VISĄ DIENĄ IR VISĄ NAKTĮ

Tradicinių taikiklių kokybė nuo šviesos pralaidumo, kad vaizdas būtų aiškus esant skirtingam apšvietimui ir įvairioms oro sąlygoms, tuo tarpu ALPEX 4K patobulintas taip, kad būtų pasiekta aukščiausia vaizdo kokybė tiek dieną, tiek sutemus, tiek naktį. Tokio lygio charakteristikos suteikia galimybę stebėti objektus su smulkiausiomis detalėmis, užtikrinant saugų ir etišką šūvį bet kuriuo paros metu.

ALPEX 4K iš tiesų yra vienintelis optinis taikiklis, kurio jums prireiks medžiojant visą parą. Naktinėje medžioklėje ALPEX 4K yra naudojamas kartu su atskiru infraraudonųjų spindulių (IR) prožektoriumi. o dienos šviesoje, kai sukuriamas itin ryškus spalvotas vaizdas, jis parodo daug daugiau nei tradicinė optika. Prietemoje šis taikiklis surinks visą aplinkoje esančią šviesą, todėl iki pilnos tamsumos medžioti bus galima dar ir nenaudojant IR apšvietimo. Stebėdami įsitikinsite, kad su šiuo taikiklių nesunkiai galima apžiūrėti elnio bei kitų raguočių ragus, pamatyti kitas svarbias taikinio detales.

Tiek dieną, tiek naktį ALPEX skaitmeninis taikiklis džiugins vaizdo kokybe

Kad galėtumėte stebėti vaizdą ištisą parą, ALPEX 4K naudoja keičiamą 18650 tipo bateriją ir turi du vidinius akumuliatorius. Visi akumuliatoriai yra įkraunami, todėl jūsų medžioklė niekada nenutrūks. Energijos taupymo funkcija su greitu įjungimu per tris sekundes užtikrina net iki 11 valandų veikimo laiką.

Skirtingai nei tradicinis optinis taikiklis, ALPEX 4K suteikia galimybę įamžinti medžioklės akimirkas ir įrašyti jas į vietinį albumą integruotoje prietaiso atmintyje. Šią įrašymo funkciją galima valdyti rankiniu būdu arba automatiškai įjungti atatrankos metu, fiksuojant vaizdo įrašą prieš ir po šūvio. Įrašyta medžiaga suteikia galimybę analizuoti kiekvieną šūvį ir tobulinti šaudymo techniką – analizuoti įrašus galite tiesiai medžioklės plotuose. Prisijungus įrenginį prie telefone įdiegtos  „HIKMICRO Sight” programėlės galima lengvai dalytis medžioklės įspūdžiais su draugais ir šeima arba soc. tinkluose – tai daug daugiau, nei galėtumėte padaryti naudodami tradicinį optinį taikiklį.

MAKSIMALUS NAŠUMAS – VISUR IR VISADA

Šiais laikais, kai medžiotojai iš optinių taikiklių reikalauja daugiau nei bet kada anksčiau, HIKMICRO ALPEX 4K savo išskirtines optines savybes papildo daugybe naudingų funkcijų. Tai tikrai vienintelis optinis taikiklis, kurio reikia medžioklei dieną ir naktį. Įdiegus pažangią technologiją, patobulinus nuostabią 4K vaizdo kokybę ir lengvai naudojamus intuityvius valdiklius, šis optinis taikiklis gali pasigirti dieninėmis charakteristikomis, gerokai pranokstančiomis tradicinės optikos charakteristikas.

Tai išties puikus medžioklinis optinis taikiklis, nesvarbu, ar medžiojate dieną, ar naktį, miške ar lauke ir bet kokiu oru. ALPEX 4K leidžia matyti daugiau, medžioti paprasčiausiu, efektyviausiu ir labiausiai įtraukiančiu būdu. O kai medžioklė baigsis, jo įrašymo ir dalijimosi galimybės reiškia, kad galėsite dar kartą ir dar kartą išgyventi patirtį… kol išsiruošite į kitą medžioklės nuotykį.

Pagrindiniai ALPEX 4K LRF privalumai:

  • 3840 x 2160 jutiklio raiška
  • 28x optinis priartinimas
  • 50 mm objektyvas, aptikimo nuotolis iki 1000m (dieną), reguliuojamas diafragma F1.2-2.5
  • 1024×788 raiškos 0,40 colio OLED ekranas
  • 1000 m lazerinis tolimatis (tik A50EL versijoje)
  • Balistinis skaičiuotuvas (tik A50EL versijoje)